ZAREZERWUJ MIEJSCA JUŻ DZIŚ!
  rezerwacja.kibicujrodzinie.pl  Nawigacja w rodzinie – multimedialne warsztaty dla małżeństw

  Spotkanie trwa 2 godziny, a w ich czasie uczestnicy oglądają film z udziałem autorytetów życia rodzinnego. Następnie wypełniają arkusze ćwiczeń, by dojść do rozwiązania, które wskaże, co wymaga uwagi, naprawy czy uzdrowienia w ich życiu małżeńskim czy rodzinnym.

  Spotkania odbywają się w całej Polsce, żeby wziąć w nich udział wystarczy zarezerwować miejsce.

   

  Wśród naszych ekspertów:

  JacekPulikowski - inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej. Znany w całej Polsce jako doradca rodziny i jako autor publikacji o tematyce rodzinnej.

  Szymon Grzelak - doktor psychologii, praktyk i badacz zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemów dzieci i młodzieży. Znany jako autor programu „Archipelag Skarbów. Napisał między innymi książkę „Dziki ojciec. Jak wykorzystać moc inicjacji w wychowaniu?”.

  Robert Tekieli - dziennikarz, publicysta i animator kultury niezależnej. Zasłynął jako założyciel pisma „Brulion”. Początkowo zafascynowany New Age, stał się w latach 90, po przeżyciu nawrócenia na katolicyzm, jego zdecydowanym przeciwnikiem. Znany z poruszających audycji w Radiu Józef: "Pocieszenie i strapienie", "Encyklopedia New Age dla chrześcijan". Szerzej w Polsce rozpoznawalny przez program telewizyjny "Jarmark cudów" i książki z serii Popularna Encyklopedia New Age.

  JacekRacięcki - terapeuta uzależnień związany z Centrum Pomocy Duchowej księży Pallotynów przy ul. Skaryszewskiej w Warszawie. Moderuje grupy i warsztaty dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Proponuje program „12 kroków” zbudowany na podstawach chrześcijańskich. Zasłynął jako autor audycji poświęconych pracy z uzależnieniami w Radiu Józef i Radiu Warszawa.

  Anna Kołodziejczyk - psycholog, psychoterapeuta ze Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Pracuje w Ośrodku Pomocy Psychologicznej BEDNARSKA w Warszawie.

   


  MATERIAŁY DODATKOWE

   

  Miłość i Seks (Jacek Pulikowski) >>

  Ojcostwo (Szymon Grzelak) >>

  Zagrożenia (Robert Tekieli) >>

  Uzależnienia (Jacek Racięcki) >>

  Wsparcie psychologiczne (Anna Kołodziejczyk) >>


   

   

  [ << Wstecz ]


  Warsztaty


  Zrób coś dla innych


  Włącz się do gry